Koženná kukla čert NAHKIS Evermatic

Kód: 00956 C6
Neohodnotené
73,99 € 61,66 € bez DPH
Skladom

Pohodlné nosenie, ideálna pre úzke priestory.

Detailné informácie

Bezkonkurenčné ceny
Bezkonkurenčné ceny
Tovar skladom
Tovar skladom
95% položiek

Podrobný popis

Koženná kukla čert NAHKIS Evermatic je zvlášť vhodná pre úlohy, ako je autoservis, montážne firmy a priemyselná údržba.

Maska je zvlášť vhodná pre úlohy, ako je autoservis, montážne firmy a priemyselná údržba. Kukla je vyrobená z prírodnej kože. Koža je ako materiál priedušná a dobre sa formuje do tvarov hlavy používateľa. Maska zároveň účinne chráni celú oblasť hlavy zvárača pred iskrami. Koža sa okolo hlavy zapína pomocou elastického a príjemného textilného remienka. V Nahkise nie sú napínače ani plastové remene.

Evermatic Nahkis je zváracia kukla, ktorá je špeciálne navrhnutá pre úlohy v automobilovom servise, montážnych firmách a priemyselnej údržbe. Je vyrobená z prírodnej kože, čo z nej robí kvalitný a priedušný materiál. Táto kukla je ergonomicky tvarovaná, aby sa dokonale prispôsobila tvaru hlavy používateľa.

Jednou z hlavných výhod kukly Evermatic Nahkis je jej schopnosť poskytnúť účinnú ochranu celej hlavy zvárača pred iskrami a inými nebezpečnými vplyvmi. Prírodná koža je odolná a odoláva vysokej teplote a iskram. Týmto spôsobom je zabezpečená bezpečnosť a komfort pri zváracích úlohách.

Kukla Evermatic Nahkis je vybavená elastickým a príjemným textilným remienkom na upevnenie okolo hlavy. Tento remienok zabezpečuje pevné držanie kukly na mieste a umožňuje individuálnu prispôsobiteľnosť. Je dôležité poznamenať, že v Nahkise nie sú použité žiadne napínače ani plastové remene, čo zaručuje pohodlné a bezpečné použitie kukly.

Evermatic Nahkis je spoľahlivým spoločníkom pre zváračov, ktorí potrebujú spoľahlivú ochranu hlavy a zároveň pohodlný a dobre prispôsobiteľný produkt. Vďaka kombinácii kvalitnej prírodnej kože a ergonomickému dizajnu je táto kukla ideálna voľba pre zváracie úlohy, kde je dôležitá nielen bezpečnosť, ale aj komfort a priedušnosť.

 

Technické parametre:

  • Zváracie sklo 60x110 mm
  • UV filter 1.7 EN
  • Vyrobené z pravej kože
  • Schválené podľa CE / EN 175
  • Hmotnosť 314g
  • Vyrobené vo Fínsku

 

Zváracia maska neobsahuje ochranu zadnej časti hlavy. 

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické zváracie kukly
Hmotnosť: 0.314 kg
Kód tovaru: 145 002
Výrobca: EVERMATIC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: